Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úvod do světa koních hlaviček

2. 5. 2016

Na téma koních hlav z několika různých pohledů. Můžeme je rozdělit například dle těchto kritérií: Velikost v poměru k tělu, tvar nozder, barevnost očí. Každý kůň je naprosto specifický a jen dle správného přiřazení taxonu ho můžeme dokonale poznat.

Například :

Třída: Koně

Řád: Koňovití

Druh: Kůň Krtočkovitý

Právě Kůň Krtočkovitý má velmi specifický tvar hlavy, neustále otevřený pysk a až gumovitě nepřirozenou srst v okolí hlavy. Byl objeven teprve nedávno a jeho hlavička už zamotala hlavičku několika výzkumným týmům. 

Poprvé byl spatřen v mystické krajině poblíž osady Bohumín, v Kynině hájku u vodopádu osudu. maska-konska-hlava.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:)

(Return of anonym, 30. 5. 2016 14:23)

Jedině ruka osudu rozhodne, kdo odejde s bohatstvím a kdo skončí v propasti. Sám vodopád o tom nerozhoduje, pouze sir Puskely.

Re: :)

(Tymián, 30. 5. 2016 14:32)

Jak si tak pročítám Vaše komentáře, Vy rozhodně s bohatstvím neodejdete, milá dámo. Maximálně Vás sir Puskely uvítá ve svých tajemných komnatách.

Re: Re: :)

(Anikanna, 30. 5. 2016 14:40)

Vážená slečno, Vy máte co mluvit. S Vámi se každičký den setkává sir Richardus, který přijíždí na svém oři, aby Vás potěšil. A já bych rozhodně neodešla od vodopádu s bohatstvím, jiště že ne. Já už mám celé jmění, netřeba chodit k vodopádu. I soudky s Friscem doma mám. Sir Puskely bere peníze od nás a dává je chudým lidem příchozím k vodopádu. I sám sir Feus Veliký dostal peníze z mé kasy, to Vám povím. Mě ale o peníze vůbec nejde. Jde mi pouze o princip - potřebuji Frisco. Sir Puskely mi jej nedá - a já tedy nechodím k vodopádu. Ani pro peníze, ani pro Frisco. Sir Puskely by mi Frisco odepřel a peníze mi dát nemůže - jsou moje.

Re: Re: Re: :)

(Tymián, 30. 5. 2016 14:46)

Velevážená dámo, prosím, zamyslete se nad tím, kdo že tyto stránky plné moudrosti a lásky vytvořil. Ano, zcela správně - moje maličkost. A tudíž bych právě já měla být tím, kdo Vám předává informace ohledně vodopádu a sira Puskelyho, nikoliv Vy. Avšak jak jste zcela správně podotkla, jste rozdavačná až na půdu. Podplácíte snad každého, jen abyste měla minutku potěšení. Což není vůbec šlechetné, čestné, ani hodné dámy. Proto, abychom zachovaly kodex dam, Vy se zdržíte dalšího popíjení ohavného Frisca a já zanechám dalšího poučování. Již mě očekává sir Feus a nemohu se déle zdržeti.

Re: Re: Re: Re: :)

(anikannikanna, 30. 5. 2016 14:55)

Jistě že jsem taková, vím, že nejsem čestná ani šlechetná. Avšak jsem šlechtického rodu a mám na to právo. Sir Puskely mě obeznámil také s jeho kodexem, který jasně říká, že člověk se sám chová v závislosti na jeho společenském postavení. Je to tedy v pořádku. Také je v pořádku, že Vás očekává sir Feus, dala jsem mu peníze a tak si může Vaše drahé služby dovolit, slečno. Já mám také svou práci, zrovna se mnou sir Richardus popíjí "ohavné" Frisco v komnatě a náramně se baví. Taktéž je u mne zrovna hraběnka Anko a také nesmím opomenout Váženého pana Ferraru. Velice si to užíváme s našimi penězmi i Friscem. Vy si taktéž užijte čas strávený se sirem Feem.

Re: Re: Re: Re: Re: :)

(Tymián, 30. 5. 2016 15:09)

Právě to, že jste členkou šlechtického rodu, a ještě tak váženého a vysoce postaveného, by Vás mělo motivovat k poněkud vybranějším mravům. Zrovna jsem požádala své nejlepší pověřené, aby se vydali na cestu za hledáním Vaší ztracené motivace. Brzy se jí možná dočkáme a vyrazíme vstříc krásnějším zítřkům.
Mé drahé služby jsou samozřejmě tak vysoce zpoplatněny z důvodu perfektní kvality. To, že Vy si služby rozdáváte zadarmo, o kvalitě Vašich služeb také něco svědčí. Jsem si jistá, že bez podplácení by do Vašich jistě úžasných komnat nezavítal nikdo. Musíte si platit za hosty, jak ubohé, cožpak Vás nikdo neučil správným mravům? Hraběnka Anko i sir Richardus jsou již domluveni, že se po návštěvě u Vás staví ke mne, aby si spravili chuť. Nechť toto svědčí o Vašich "kvalitních službách".
S pozdravem a přáním pěkného dne
Královna Timain

Re: Re: Re: Re: Re: Re: :)

(Už ne anonym, 30. 5. 2016 19:30)

Vy byste neměla, slečno, zmiňovat tady mé mravy, když sama jste velice nemravná a bezmezná co se týče mravních záležitostí. A ohledně mé motivace - to je slovo velice neurčité. U mě osobně se rozhodně nejedná o motivaci se změnit, ale o důvod, proč bych se měnila. A já nemám žádný důvod měnit jakkoliv mé "mravy", či jak to nazýváte. A proč hledat jakýsi krásný zítřek, když můžeme žít šťastný dnešek? A teď budu citovat mého bratrance, Váženého šlechtice Lobiána, který vždycky říká: "lo pasado, está restos", čili vše, co se stalo již v minulosti, má dopad na přítomnost. V dnešní době se nikdo nestará o budoucnost, jedině lidé, kteří se proflakují životem a nebo ti, kteří nemají moc peněz (a poté je vyžebrávají u vyšších vrstev).
A Vaše služby zdaleka kvalitní nejsou, lidé se v dnešní době holt musí nějak uspokojit a když se tedy přiživujete u Vašeho kamaráda Bovisoje na hradě přímo v Calevě, jistě, že máte hodně zákazníků. Ano, lidi taktéž podplácím, a tak samo jsem podplatila mých pár přátel, aby se po návštěvě u mě stavili u Vás - abyste se necítila tak sama. A se sirem Feem, až budete hotová, mám taktéž schůzku.
A ještě budu muset podotknout, že používat u svého jména hodnost "královna" (když královna nejste), je ve Vašem případě velice trapné, bezohledné a naprosto nemístné.
Přeji krásný zbytek dnešního krásného dne,
Hraběnka Aria Vasillia

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :)

(Tymián, 31. 5. 2016 8:16)

K

Opravdu nejsem anonym

(Nejsem anonym, 2. 5. 2016 14:57)

To je teda blbost vodopád osudu nikde v Bohumíně není! Je v Calevě!!!

Re: Opravdu nejsem anonym

(Tymián, 2. 5. 2016 15:06)

No to ani náhodou, pletete se milá dámo. V Calevě se nachází vodopád soudu (v čele s panem Puskelym), nikoliv osudu.

Re: Re: Opravdu nejsem anonym

(NEanonym, 2. 5. 2016 15:11)

To není pravda, co ted ten vodopád soudu dělá?? Je tam soudek s Friscem nebo co??

Re: Re: Re: Opravdu nejsem anonym

(Tymián, 2. 5. 2016 15:13)

Ten, kdo k vodopádu přijde, bude odsouzen podle svých hříchů. Pokud je bezhříšný - odejde s bohatstvím. Pokud však hřeší - pan Puskely mu bude až do smrti vysvětlovat rozdíly mezi krajským a okresním soudem. (no a Frisco je tam taky)

 

 
Archiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 6454
Měsíc: 344
Den: 5